La nostra Escola de Hockey visita el CH Pozuelo a Madrid

La nostra Escola de Hockey visita el CH Pozuelo a Madrid

Nou intercanvi dels nens i nenes de la nostra escola: aquesta vegada a les instal·lacions del Valle de las Cañas.

9 Abril, 2019. Si fa unes setmanes la nostra Escola de Hockey feia un intercanvi amb el RC Jolaseta, aquesta vegada ha estat el torn de fer-ho amb el CH Pozuelo de Madrid. Aquest passat cap de setmana nens i nenes de la categoria infantil han anat a passar uns dies de bon hockey i noves amistats a les instal·lacions del Valle de las Cañas.

Tal i com va succeïr amb el Jolaseta, dos equips femenins i un de masculí de l’Atlètic van viatjar divendres matí a Madrid i van pernoctar a casa dels seus nous amics i amigues del Pozuelo per a establir noves relacions a través del nostre esport. Una experiència que ha ajudat, una vegada més, a fer créixer els jugadors dels dos clubs, a crear nous vincles i aprendre a jugar a hockey amb altres nens i nenes.